Ibuk Libra

Libra Ibuk

...

 15mapa

Aktualności

Burmistrz Pajęczna Pan Piotr Mielczarek z wizytą
w Bibliotece Pedagogicznej w Pajęcznie

Burmistrz Pajęczna Pan Piotr Mielczarek z wizytą w Bibliotece Pedagogicznej w PajęcznieW dniu 04.12.2019r. i Biblioteka Pedagogiczna w Pajęcznie miała swoją „Barbórkę”, gdyż niespodziewaną, a miłą wizytę złożył nam P. Piotr Mielczarek – Burmistrz Pajęczna. Powodem wizyty był nowy lokal, do którego Biblioteka Pedagogiczna została przeniesiona. Pan Burmistrz wyraził zadowolenie z właściwego zagospodarowani pomieszczeń i przekazał placówce „pamiątkowe ” upominki, które ozdobią nasz lokal. To, że jesteśmy w nowym, jasnym i przyjaznym lokalu jest przecież także zasługą władz Pajęczna.
W tym samym czasie odbywało się, nasze pierwsze w tym roku szkolnym, spotkanie Sieci współpracy i samokształcenia „Aktywny bibliotekarz – aktywna biblioteka”, była więc okazja do dyskusji nt. różnych typów bibliotek i ich działalności na rzecz lokalnego środowiska. Dziękujemy za wizytę i życzliwość!  

Burmistrz Pajęczna Pan Piotr Mielczarek z wizytą w Bibliotece Pedagogicznej w Pajęcznie   Burmistrz Pajęczna Pan Piotr Mielczarek z wizytą w Bibliotece Pedagogicznej w Pajęcznie